previous arrow
next arrow
Slider
>

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE 2020! wyniki

W dniach 14-17.12 toczyła się rywalizacja w ramach Mikołajkowego Turnieju Karate Klubu Warszawa
🏆🥇🥈🥉🏆
 
 
 
 
 
 
 
📣 Mikołajkowy Turniej Karate, ze względów pandemii przeprowadzony został w poszczególnych grupach treningowych (jako treningi w formie turnieju) 
 
 
Udział w wydarzeniu jest bardzo, bardzo ważny dla procesu treningowego, ponieważ uzupełnia program realizowany program treningowy:
 
📌 dla początkujących, poprzez zapoznanie z zasadami panującymi podczas zawodów karate oraz umożliwienie uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym na poziomie klubowym;
📌 dla średnio-zaawansowanych, poprzez uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym na poziomie klubowym oraz doskonalenia umiejętności zdobytych podczas treningów;
📌 grupy zaawansowanej poprzez uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym na poziomie klubowym oraz diagnoza potrzeb treningowych w procesie przygotowania zawodników do udziału we współzawodnictwie sportowym na poziomie wojewódzkim i krajowym.
🧐 To ważne , aby konfrontować swoje umiejętności z tym wszystkim, co powodują zawody, a więc – stresem, występem publicznym, koniecznością mobilizacji sił i umiejętności w momencie startu.
Turniej jest też elementem przygotować do styczniowych egzaminów na stopnie uczniowskie KYU.🥋🏋️
 
Projekt współfinansowany przez urząd m.st. Warszawy
 

A oto wyniki:

 
Żoliborz (Szkoła Podstawowa nr 92)
 
 
 
Grupy początkujące (0-9 kyu):
 
1. Tytus Faraś                1. Igor Zieliński
2. Julia Wójcik               2. Mateusz Pacholczak
3. Igor Chojnowski       3. Pola Markiel
 
Grupy średnio-zaawansowane (8-7 kyu):
 
1. Magdalena Pietrzak
2. Patrycja Gurnik
3. Zofia Zdun
3. Michał Popławski
 
Grupy zaawansowane (6-3 kyu):
 
1. Miłosz Mostek
2. Oliwia Gurnik
3. Joanna Górna
 
🏆🥇🥈🥉🏆
 
 

Bemowo (Szkoła Podstawowa nr 82)

Grupa początkująca (0-9 kyu):

  1. Adam Majewski
  2. Igor Wagner
  3. Milena Mejewska

Grupa średnio-zaawansowana (8-7 kyu)

  1. Piotr Matlak
  2. Igor Pszenny
  3. Michał Górecki

Grupa zaawansowana (6-3 kyu)

  1. Aleksandra Ryś
  2. Gabriela Głaszczka
  3. Jan Sarnecki, Bartłomiej Mańkowski

Śródmieście (Szkoła Podstawowa nr 48)

Grupa początkująca:

  1. Jan Grudka
  2. Mikołaj Maurer
  3. Anastazja Grudka

grupa zaawansowana:

  1. Bartosz Rakowski
  2. Paweł Nowakowski
  3. Szymon Langner

Włochy (Zespół Szkół nr 17)

  1. Bartosz Łebkowski

2. Tymon Respondek

3. Maciej Wasilewski

3. Jakub Łebkowski

W dniach 14-17.12.2020 w klubowych sekcjach toczyła się rywalizacja w Mikołajkowym Turnieju Karate, a oto wyniiki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *